درباره ما

شهر قطعه ، فروشگاهی به وسعت یک شهر.

شهر قطعه یک فروشگاه نیست ، یک بازار با اصالت است . شهر قطعه به عنوان تخصصی ترین مرجع فروش قطعات یدکی با شماست تا به همراه تیمی مجرب و آشنا به دغدغه های بازار ، عرضه کننده معتبر ترین برند های قطعات لوازم یدکی خودرو از جمله ایساکو ، عظام وجهان پارت ، مدرن ، دیناپارت ودیگر برند های معتبر موجود باشد .

فروشگاه اینترنتی شهر قطعه،خرید اینترنتی آسان و مطمئن با بهترین قیمت


فروشگاه اینترنتی شهر قطعه  با عرضه بهترین برند های قطعات یدکی خودرو، امکان  خرید اینترنتی  از مجموعه کاملی از کالاهای مورد نیاز خودروی شما  را فراهم آورده است. فروشگاه اینترنتی شهر قطعه نمایندگی رسمی تمامی برندهای قطعات یدکی خودرو را داراست و شما در فروشگاه اینترنتی شهر قطعه به آسانی به مجموعه کاملی از قطعات یدکی خودرو دسترسی خواهید داشت. با خرید آنلاین از  فروشگاه اینترنتی شهر قطعه  با ارائه توضیحات کارشناسی شده  و دقیق درباره ویژگی های هر کالا در وب سایت، مشاوره و راهنمای خرید، تضمین اصالت کالا و بهترین قیمت در  فروشگاه اینترنتی شهر قطعه ، این امکان فراهم آمده است به راحتی و با یک خرید اینترنتی لذت بخش، مطمئن و آسان قطعه یدکی خودرو مورد نظر خود را تهیه کرده و به سرعت در سراسر ایران دریافت نمایید و با استفاده از بهترین ها قطعات یدکی خودرو از پیمودن کیلومتر ها با خودروی خود، لذت ببرید.


شعار شهر قطعه: نهایتِ یک خودرو؛ لذت محض رانندگی

فروشگاه اینترنتی شهر قطعه فعالیت خود را در سال 1392 آغاز کرده است و با فروش اینترنتی مجموعه کاملی از بهترین های قطعات یدکی خودروشامل بهترین برند های لوازم خودرو، بهترین روغن های موتور، کف پوش و لامپ و لیست دسته بندی های فروشگاه ... اصل امکان  خرید اینترنتی  را فراهم می آورد تا به سهولت، کالاهای مورد نظر خود را از بهترین برندهای قطعات یدکی خودروشامل الف، سوزوکی، لیست برندها،... و ده ها برند مطرح دنیا تهیه نموده و با اطمینان از اصالت کالا و بهترین قیمت، از  خرید اینترنتی خود لذت ببرید.

لازم به تاکید است کلیه واردکنندگان و تولیدکنندگان کالاهای عرضه شده در فروشگاه شهر قطعه موظف به ارائه پروانه و نصب آن روی کالاهای ارائه شده می باشند و درصورتی که کالا بدون پروانه برای شما ارسال گردید فورا واحد پشتیبانی مشتریان شهر قطعه به شماره 02179701 را در جریان قراردهید تا اقدامات لازم برای تعویض محصول را انجام دهند

دانلود آپلیکشین شهر قطعه

به آسانی از یکی از مارکت های زیر دانلود و استفاده کنید!

با ثبت درخواست قطعه کمیابت، نگران ناموجودی نباش!